
Blizgė Rankų darbo Šaukštas lydekinė
Kaina Svoris Pirkti Kaina 680 €18 g. žalvaris Likutis: 49 vnt.23 g. žalvaris Likutis: 80 vnt.19 g. varis Likutis: 74 vnt.24 g. varis Likutis: 87 vnt.Blizgė stambiems plėšrūnams. Raudona, dažyta
-
Blizgė „Šaukštas“ – kai kiekvienas žvynelis svarbus
Kiekviena blizgė pagaminta rankomis – su rūpesčiu, kruopštumu ir meile žvejybai. Tai ne masinė gamyba, o tikras rankų darbas – nuo pirmos įspaustos duobutės, žvynelio rašto ir akytės įdubimo iki kabliuko su parišta plunksna.
Savybės:-
Pagaminta iš vario arba žalvario
-
Svoris: Vario – 19 g arba 24 g,. Žalvario – 18 g. arba 23 g.
-
Ilgis: 5,5 cm., plotis 2,8 cm
-
Trišakis kabliukas Mustad.
Vartiklė „Šaukštas“ juda plačiais mostais. Imiruoja stambų grobį ir vilioja solidžius plėšrūnus, kuriems neįdomi smulkmė. Dėl platau galo ir užriesto priekio blizgė gali suktis, tad ją geriausia traukti lėtai ar vidutiniu greičiu. Tinka gaudyti stambias lydekas ar kitus plėšrūnus didesniuose vandens telkiniuose.
Stengiamės turėti atsargų, tačiau kadangi viskas gaminama rankomis, gamyba ir siuntimas gali užtrukti iki 5 darbo dienų. Dažniausiai viską spėjame per 1–3 d.d.
Jei ši blizgė yra jūsų krepšelyje, visas užsakymas bus išsiųstas kartu su ja. -





